close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.
  
Piątek 28 Luty 2020 | Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Aktualności
Prezentacja gminy
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zakład Gospodarki Komunalnej
Inwestycje
Oświata
Ekologia i środowisko
Oferta terenów inwestycyjnych
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Akty prawne
Parafie
Gospodarka odpadami
Projekty unijne
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
    
Turniej „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”

 „Bezpiecznie chce się żyć”

Statystyki mówią same za siebie. Codziennie na polskich drogach ginie ponad 15 osób, a co 10 minut zostaje ktoś ranny. Wielu z nich nie odzyskuje pełnej sprawności.

Staramy się zatem minimalizować niebezpieczeństwo poprzez edukację naszych uczniów od najmłodszych lat. Kształtujemy świadomość młodego obywatela oraz wyposażamy go w zbiór zasad dotyczących bezpiecznego poruszania się po drogach.

W naszej szkole co roku organizowany jest Gminny Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”. Tegoroczny 36 turniej odbył się w naszej szkole 17 kwietnia. Udział brały wszystkie szkoły z terenu gminy Złotniki Kujawskie.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złotnikach Kujawskich i to ona  reprezentowała  gminę w konkursie powiatowym, który miał miejsce 20 kwietnia w  Gimnazjum im. K. Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich. Tutaj również odnieśliśmy sukces zdobywając I miejsce i 11 maja będziemy reprezentować gminę w Wojewódzkim Turniej BRD.                             

 II miejsce drużynowo zajęła SP Gniewkówiec,

III SP Tuczno.                                                                                

W kategorii gimnazjum: I miejsce zajęło Gimnazjum im. K. Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich, tym samym reprezentowało gminę w Turnieju Powiatowym. Na tym szczeblu również zajęli I miejsce i będą reprezentować gminę 11 maja w województwie.                                                                                            

II miejsce zajęło gimnazjum z Tuczna, III gimnazjum z Palczyna.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli następujący uczniowie: Filip Moskal – SP Złotniki, Perzyński Maciej  -SP Złotniki oraz Lewicki Tomasz z SP Gniewkówiec.

W kategorii gimnazjum najwięcej punktów zdobyli:  Romiński Paweł, Dymel Miłosz oraz Kawka Mateusz wszyscy z Gimnazjum w Złotnikach Kuj.

Zdjęcia do artykułu
 

1  2  

 
wszystkich zdjęć: 8

1  2  
 
«« wstecz
drukuj
  
  
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
  
 


  
     
  
on line: 7 odwiedzin: 8928528
    Strona główna | Kultura | Kontakt |
© 2008 - 2020 Złotniki Kujawskie. All rights reserved.