Parafie
Gospodarka odpadami
Projekty unijne

GIMS 2014 cz. II

W dniu 16 maja  br. na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Złotnikach Kujawskich odbyły się Gminne zawody lekkoatletyczne Szkół Podstawowych . Była to kolejna impreza  sportowa z cyklu Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej (GIMS), w ramach których rywalizują wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu gminy Złotniki Kuj. Organizatorem imprezy jest OSiR oraz Wydział Oświaty w Złotnikach Kujawskich..

W trójboju wzięło udział  36 reprezentantów szkół podstawowych. Rywalizacja przebiegała w następujących dyscyplinach: dziewczęta i chłopcy bieg na 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

Poniżej uzyskane wyniki :

I miejsce zajęły dziewczęta z SP Tuczno uzyskując 435 punktów, najlepszą zawodniczką była Emilia Boguszewska sama zdobyła 101 punktów, II miejsce zajęła drużyna dziewcząt ze Złotnik Kujawskich uzyskując 339 punktów, najlepszą zawodniczką była  Aleksandra Wieczorek uzyskała 84 pkt, III miejsce zajęły dziewczęta z Gniewkówca uzyskując 223 pkt, najlepszą zawodniczką drużyny była Aleksandra Śliwińska uzyskała 86 pkt..

W kategorii chłopców I miejsce zajęła SP ze Złotnik Kujawskich uzyskując 372 pkt, najlepszym zawodnikiem był Bartek Szymczak uzyskał 108 pkt, II miesce zajęła SP Tuczno zdobywając 319pkt, najlepszym zawodnikiem był Pietrzak Miłosz uzyskał 94 pkt, III miejsce przypadło SP Gniewkówiec, najlepszym zawodnikiem był Piotr Zaworski uzyskał 79pkt.

79 pkt

W klasyfikacji indywidualnej trójboju GIMS wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Emilia Boguszewska we wszystkich konkurencjach uzyskała 101 pkt. Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem okazał się Bartek Szymczak uzyskał łącznie 108 pkt.

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom i nauczycielom biorącym udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie dziękuje za przygotowanie do GIMS. Zwycięzcą życzymy powodzenia na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Inowrocławiu.