Projekty unijne
Bezdomność zwierząt
Bezpieczeństwo

GIMS 2014

Dnia 14 i 16 maja br. na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Złotnikach Kujawskich odbyły się Gminne zawody lekkoatletyczne Szkół Podstawowych. Była to kolejna impreza  sportowa z cyklu Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej (GIMS), w ramach których rywalizują wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Złotniki Kuj. Organizatorem imprezy jest OSiR oraz Wydział Oświaty w Złotnikach Kujawskich..

W czwórboju 14 maja wzięło udział  42 reprezentantów szkół podstawowych. Rywalizacja przebiegała w następujących dyscyplinach: dziewczęta i chłopcy bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m i 1000m chłopcy.

Poniżej uzyskane wyniki :

I miejsce zajęły dziewczęta ze Złotnik Kujawskich uzyskując 757 punktów, najlepszą zawodniczką była Kinga Dudek sama zdobyła 198 punktów, II miejsce zajęła drużyna dziewcząt z Gniewkówca uzyskując 646 punktów, najlepszą zawodniczką była Cieplak Roksana uzyskała 138 pkt, III miejsce zajęły dziewczęta z Tuczna uzyskując 628 pkt, najlepszą zawodniczką drużyny była Martyna Chęsiak uzyskała 175 pkt, IV miejsce zajęła druga drużyna ze Złotnik Kujawskich uzyskując 556 punktów, najlepszą zawodniczka była Kapuścianek Maria zdobywczyni 140 punktów.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła SP ze Złotnik Kujawskich uzyskując 855 pkt, najlepszym zawodnikiem był Siedliński Miłosz uzyskał 190 pkt., II miesce zajęła SP Gniewkówiec, najlepszym zawodnikiem był Lewicki Tomasz, III miejsce SP Tuczno najlepszym zawodnikiem był Pasiecki Dariusz.