close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.
  
Piątek 19 Styczeń 2018 | Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Aktualności
Prezentacja gminy
Urząd Gminy
Rada Gminy
Sołeckie wieści
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Zakład Gospodarki Komunalnej
Inwestycje
Biblioteka Publiczna
Oświata
Ekologia i środowisko
Oferta terenów inwestycyjnych
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Policja
Opieka medyczna i leczenie uzależnień
Akty prawne
Parafie
Gospodarka odpadami
Projekty unijne
Bezdomność zwierząt
Bezpieczeństwo
 



   
Turniej mini piłki nożnej dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych

W dniu  10 października br. na obiektach sportowych ORLIK - 2012 w Złotnikach Kujawskich odbył się turniej mini p.nożnej  dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych. Była to kolejna impreza   sportowa z cyklu  XVIII Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w ramach których rywalizują wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Złotniki Kuj. Organizatorem imprezy jest OSiR .

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” Poniżej uzyskane wyniki :

dziewczęta

 

Lp.

Nazwa zespołu

1.

2.

3.

Małe pkt

        PKT

miejsce

 

1.

SP w Złotnikach Kujawskich

 

0:3

2:3

2-6

0

III

 

2.

SP w   Tucznie

3:0

 

1:2

4-2

3

II

 

3.

SP w Gniewkówcu

3:2

2:1

 

5-3

6

I

 

Składy zespołów w kolejności zajętych miejsc :

1.SP w  Gniewkówcu – Roksana Cieplak, Aleksandra Szczupakowska, Kornelia Płociska, Anna Wiktorowicz, Patrycja Zięba, Aleksandra Śliwińska, Klaudia Ring, Oliwia Głowacka, Julka Połomska opiekun Krzysztof Ceglarski

2.SP w Tucznie – Magda Gębka, Martyna Chęsiek, Weronika Skórzybut, Michalina Skórzybut, Olga Hossa, Natalia Drzewiecka, Nikola Zielińska, Klaudia Maciaszyk, Julia Ławnik opiekunowie Robert Kruk i Tomasz Obiała

3.SP w  Złotnikach Kujawskich – Marcelina Ziółkowska, Barbara Wojciechowska, Maria Gawron, Julia Soczewka, Julia Wagner, Marta Wydrzyńska, Maria Kapuścianek, Wiktoria Gucz, Weronika Bury, Wiktoria Gwizdała opiekun Waldemar Małecki

Chłopcy:

Lp.

Nazwa zespołu

1.

2.

3.

Małe pkt

        PKT

miejsce

 

1.

SP w Złotnikach Kujawskich

 

4:1

1:1

5-2

4

I

 

2.

SP w   Tucznie

1:4

 

4:1

5-5

3

II

 

3.

SP w Gniewkówcu

1:1

1:4

 

2-5

1

III

Składy zespołów w kolejności zajętych miejsc :

1.SP w Złotnikach Kujawskich – Maciej Zieliński, Patryk Nowak, Bartłomiej Jędrzejewski, Maciej Knych, Filip Moskal, Antoni Złotecki, Kacper Staszak, Damian Gąsiorek opiekun Waldemar Małecki

2. SP w Tucznie – Franek Kujawa, Konrad Michalczyk, Piotr Babral, Miłosz Pietrzak, Adam Bogacz, Adrian Cięgoturam, Maciej Rogaś, Dariusz Pasiecki opiekunowie Robert Kruk i Tomasz Obiała

3. SP w Gniewkówcu – Kornel Kwiatkowski, Cezary Banek, Jakub Dzierżanowski, Dominik Słota, Marcel Szmelter, Mateusz Radzikowski, Jakub dragon, Kacper Zaworski, Tomasz Lewicki opiekun Krzysztof Ceglarski

Zdjęcia do artykułu
 

1  2  3  

 
wszystkich zdjęć: 14

1  2  3  
 
«« wstecz
drukuj
  
  
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  
 






  
     
  
on line: 5 odwiedzin: 6316990
    Strona główna | Kultura | Kontakt |
© 2008 - 2018 Złotniki Kujawskie. All rights reserved.