close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.
  
Poniedziałek 16 Wrzesień 2019 | Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Aktualności
Prezentacja gminy
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zakład Gospodarki Komunalnej
Inwestycje
Oświata
Ekologia i środowisko
Oferta terenów inwestycyjnych
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Akty prawne
Parafie
Gospodarka odpadami
Projekty unijne
    
Zagospodarowanie terenu wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej w Broniewie

21 maja 2019 roku w Urzędzie Gminy Złotniki Kujawskie podpisano z firmą PROJPAL Marta Robakowska z Piotrkowa Kujawskiego umowę na wykonanie robót budowlanych w związku z realizacją projektu pn. „Zagospodarowanie terenu wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej w Broniewie” realizowanego w ramach osi priorytetowej 7 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność, działanie 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Głównym celem projektu jest zwiększenie możliwości ożywienia społecznego i gospodarczego na obszarach objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju oraz rozbudowa i poprawa standardu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz rewitalizacja i poprawa estetyki przestrzeni publicznej na obszarze LSR do 2023 roku. Zakres działań obejmuje wykonanie prac termomodernizacyjnych świetlicy wiejskiej w Broniewie wraz z modernizacją wewnętrzną budynku. Podczas realizacji zadania planuje się m.in. docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie ścian fundamentowych, prace odtwórcze na dachu, prace dociepleniowe stropodachu, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej, prace instalacyjne związane z wymianą instalacji c.o i c.w.u., prace instalacyjne związane z wymianą instalacji elektrycznych, remont schodów zewnętrznych budynku, remont kuchni oraz łazienki. W ramach zagospodarowanie terenu zaplanowano następujące elementy: mini boisko, plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, drewniana altana oraz parking. Koszt robót budowlanych wyniesie 891 451,95 zł, z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego stanowi 77%. Zakończenie prac zaplanowano na 30 sierpnia 2019 r.

 

 

Podpisanie umowy z wykonawcą.


21 lutego 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu wójt  i skarbnik Gminy Złotniki Kujawskie uroczyście podpisali umowę na dofinansowanie projektu „Zagospodarowanie terenu wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej w Broniewie”,  w ramach osi priorytetowej 7 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność, działanie 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Projekt realizowany jest w ramach rewitalizacji Gminy Złotniki Kujawskie.

Głównym celem projektu jest zwiększenie możliwości ożywienia społecznego i gospodarczego na obszarach objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju oraz rozbudowa i poprawa standardu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz rewitalizacja i poprawa estetyki przestrzeni publicznej na obszarze LSR do 2023 roku. Zakres działań obejmuje wykonanie prac termomodernizacyjnych świetlicy wiejskiej w Broniewie wraz z modernizacją wewnętrzną budynku. Podczas realizacji zadania planuje się m.in. docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie ścian fundamentowych, prace odtwórcze na dachu, prace dociepleniowe stropodachu, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej, prace instalacyjne związane z wymianą instalacji c.o i c.w.u., prace instalacyjne związane z wymianą instalacji elektrycznych, remont schodów zewnętrznych budynku, remont kuchni oraz łazienki. W ramach zagospodarowanie terenu projektuje się następujące elementy: mini boisko, plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, drewniana altana oraz parking .

 

Wartość projektu wyniesie 934131,56  zł z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego stanowi 719 281,30 zł.

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
  
 


  
     
  
on line: 12 odwiedzin: 8410979
    Strona główna | Kultura | Kontakt |
© 2008 - 2019 Złotniki Kujawskie. All rights reserved.